..: Trasa vlaku Os 8232 - JŘ 2013 :..
Os 8232
Řazení vlaku: 242 + BDs450 + Bdt279/Bdt280  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Veselí nad Lužnicí   8.58 2
  Řípec-Dráchov Neobsazená zastávka  9.02 9.02 
  Soběslav  9.07 9.10 2
  Roudná  9.16 9.16 1
  Doubí u Tábora Neobsazená zastávka  9.19 9.19 
  Planá nad Lužnicí  9.23 9.24 2/3
  Sezimovo Ústí  9.26 9.27 
  Tábor-Čápův Dvůr  9.29 9.29 
  Tábor  9.32  3/3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci