..: Trasa vlaku Os 8202 - JŘ 2013 :..
Os 8202
Řazení vlaku: 242 + Bdt279/Bdt280 + BDs450  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  České Budějovice   5.25 II
  České Budějovice severní zastávka Neobsazená zastávka  5.28 5.29 
  Hrdějovice Neobsazená zastávka  5.32 5.33 
  Hosín Neobsazená zastávka  5.35 5.35 
  Hluboká nad Vltavou-Zámostí  5.38 5.39 2
  Chotýčany  5.47 5.48 3
  Ševětín  5.52 5.52 2
  Neplachov Neobsazená zastávka  5.56 5.56 
  Dynín  6.00 6.01 2
  Horusice  6.05 6.06 2
  Veselí nad Lužnicí zastávka  6.09 6.09 
  Veselí nad Lužnicí  6.13 6.16 1
  Řípec-Dráchov Neobsazená zastávka  6.20 6.20 
  Soběslav  6.26 6.28 3
  Roudná  6.33 6.34 2
  Doubí u Tábora Neobsazená zastávka  6.36 6.37 
  Planá nad Lužnicí  6.40 6.41 2/3
  Sezimovo Ústí  6.44 6.45 
  Tábor-Čápův Dvůr  6.47 6.47 
  Tábor  6.50  3/3

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci