Os 7426 | |
Řazení vlaku: 2x844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.08 | 3z | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 19.10 | 19.12 | I | ||
Plzeň-Skvrňany | 19.14 | 19.15 | |||
Vejprnice | 19.20 | 19.21 | 4 | ||
Tlučná | 19.24 | 19.25 | |||
Nýřany | 19.28 | 19.33 | 2 | ||
Zbůch | 19.38 | 19.39 | |||
Chotěšov u Stoda | 19.43 | 19.43 | |||
Stod | 19.48 | 19.49 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 19.52 | 19.52 | |||
Holýšov | 19.57 | 20.01 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 20.04 | 20.05 | |||
Staňkov | 20.10 | 20.10 | 2 | ||
Osvračín | 20.15 | 20.15 | |||
Blížejov | 20.21 | 20.24 | 2 | ||
Milavče | 20.29 | 20.29 | |||
Domažlice | 20.37 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci