R 733 „Radegast“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee145/Aee152 + BDs450 + Bee273 + Bee273/B249 + 2xBee272/B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 7.02 | III | |||
Vyškov na Moravě | 7.42 | 7.43 | 3 | ||
Kojetín | 8.07 | 8.09 | 3 | ||
Přerov | 8.23 | 8.25 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 8.43 | 8.44 | 3/1 | ||
Suchdol nad Odrou | 8.57 | 8.58 | 3 | ||
Studénka | 9.06 | 9.07 | 1 | ||
Ostrava-Svinov | 9.16 | 9.18 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 9.25 | 9.27 | |||
Bohumín | 9.33 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci