R 704 „Dřevnice“ | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + 3xB249 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 10.16 | 1 | |||
Uherský Brod | 10.32 | 10.34 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 10.50 | 10.51 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 10.58 | 11.12 | 1/2 | ||
Otrokovice | 11.23 | 11.25 | 1/3 | ||
Hulín | 11.33 | 11.35 | 1/2 | ||
Přerov | 11.46 | 11.48 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.02 | 12.08 | |||
Červenka | 12.21 | 12.26 | 2 | ||
Mohelnice | 12.34 | 12.35 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 12.43 | 12.48 | 3 | ||
Česká Třebová | 13.10 | 13.14 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 13.23 | 13.24 | praľské/2 | ||
Choceň | 13.37 | 13.38 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 13.57 | 14.00 | 3 | ||
Přelouč | 14.08 | 14.09 | 2 | ||
Kolín | 14.25 | 14.28 | 3 | ||
Praha-Libeň | 15.08 | 15.09 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci