Os 6918 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.40 | III./5 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 14.45 | 14.45 | |||
Praha-Bubeneč | 14.48 | 14.48 | 3 | ||
Praha-Sedlec | 14.51 | 14.51 | |||
Roztoky u Prahy | 14.55 | 14.55 | 2 | ||
Roztoky-Žalov | 14.59 | 14.59 | |||
Úholičky | 15.00 | 15.00 | |||
Řež | 15.02 | 15.02 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 15.04 | 15.04 | |||
Libčice nad Vltavou | 15.07 | 15.07 | 2 | ||
Dolany nad Vltavou | 15.10 | 15.10 | |||
Kralupy nad Vltavou | 15.15 | 15.27 | 2 | ||
Nelahozeves zámek | 15.30 | 15.30 | |||
Nelahozeves | 15.33 | 15.33 | 1/3 | ||
Nové Ouholice | 15.35 | 15.35 | |||
Mlčechvosty | 15.38 | 15.38 | |||
Vraňany | 15.41 | 15.41 | 1/2 | ||
Cítov | 15.45 | 15.45 | |||
Dolní Beřkovice | 15.48 | 15.48 | 1/3 | ||
Horní Počaply | 15.52 | 15.52 | |||
Hněvice | 15.55 | 15.55 | 1/3 | ||
Záluží | 15.58 | 15.58 | |||
Dobříň | 16.01 | 16.01 | |||
Roudnice nad Labem | 16.04 | 16.05 | 2 | ||
Hrobce | 16.08 | 16.08 | 1/2 | ||
Oleško | 16.11 | 16.11 | |||
Hrdly | 16.13 | 16.13 | |||
Bohušovice nad Ohří | 16.16 | 16.16 | 1/3 | ||
Nové Kopisty | 16.18 | 16.18 | |||
Lukavec | 16.20 | 16.20 | |||
Lovosice | 16.24 | 16.29 | 2 | ||
Lovosice město | 16.31 | 16.31 | |||
Malé Žernoseky | 16.33 | 16.33 | |||
Litochovice nad Labem | 16.36 | 16.36 | |||
Prackovice nad Labem | 16.39 | 16.39 | 2 | ||
Dolní Zálezly | 16.42 | 16.42 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 16.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci