R 678 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B256 + 2xBee272/B249 + Bee273/B249 + Bee273 + BDs450 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 12.20 | II | |||
Brno-Královo Pole | 12.31 | 12.33 | 3/2 | ||
Tišnov | 12.48 | 12.50 | 2/2 | ||
Křižanov | 13.11 | 13.12 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 13.30 | 13.32 | 2/2 | ||
Přibyslav | 13.43 | 13.44 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 13.56 | 13.58 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou | 14.12 | 14.13 | 7 | ||
Golčův Jeníkov město | 14.36 | 14.37 | |||
Čáslav | 14.49 | 14.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 14.58 | 15.00 | 2/2 | ||
Kolín | 15.09 | 15.11 | 4 | ||
Praha-Libeň | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 15.57 | 15.57 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 16.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci