R 676 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B256 + 2xBee272/B249 + Bee273/B249 + Bee273 + BDs450 + Aee145/Aee152/A151 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 10.20 | II | |||
Brno-Královo Pole | 10.31 | 10.33 | 3/2 | ||
Tišnov | 10.48 | 10.50 | 2/2 | ||
Křižanov | 11.11 | 11.12 | 2 | ||
Žďár nad Sázavou | 11.30 | 11.32 | 2/2 | ||
Přibyslav | 11.43 | 11.44 | 1/2 | ||
Havlíčkův Brod | 11.56 | 11.58 | 2 | ||
Světlá nad Sázavou | 12.12 | 12.13 | 7 | ||
Golčův Jeníkov město | 12.36 | 12.37 | |||
Čáslav | 12.49 | 12.50 | 4 | ||
Kutná Hora hlavní nádraží | 12.58 | 13.00 | 2/2 | ||
Kolín | 13.09 | 13.11 | 4 | ||
Praha-Libeň | 13.50 | 13.51 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 13.57 | 13.57 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 14.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci