..: Trasa vlaku R 669 Bezdrev - JŘ 2013 :..
R 669 „Bezdrev“
Řazení vlaku: 242 + 3xBp282 + BDhmsee448 + AB349  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Plzeň hlavní nádraží   6.03 3
  Nepomuk  6.30 6.31 3
  Horažďovice předměstí  6.50 6.52 4
  Strakonice  7.04 7.07 3
  Ražice  7.17 7.18 3
  Protivín  7.25 7.26 3
  Číčenice  7.32 7.34 3
  České Budějovice  7.59 8.10 II
  Veselí nad Lužnicí  8.44 8.45 4
  Kardašova Řečice  8.59 8.59 3
  Jindřichův Hradec  9.14 9.16 3
  Počátky-Žirovnice  9.38 9.39 1
  Horní Cerekev  9.56 10.00 3
  Kostelec u Jihlavy  10.15 10.15 4
  Jihlava město  10.29 10.29 2
  Jihlava  10.33 10.39 2
  Okříšky  11.05 11.07 1/2
  Třebíč  11.20 11.23 2
  Náměšť nad Oslavou  11.44 11.46 2
  Brno hlavní nádraží  12.36  V

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci