..: Trasa vlaku R 667 Petr Vok - JŘ 2013 :..
R 667 „Petr Vok“
Řazení vlaku: 242 + 3xBp282 + BDhmsee448 + AB349  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Plzeň hlavní nádraží   8.03 3
  Nepomuk  8.30 8.31 3
  Horažďovice předměstí  8.50 8.52 4
  Strakonice  9.04 9.07 3
  Ražice  9.17 9.18 3
  Protivín  9.25 9.26 3
  Číčenice  9.32 9.34 3
  České Budějovice  9.59 10.10 II
  Veselí nad Lužnicí  10.44 10.45 3
  Kardašova Řečice  10.59 10.59 3
  Jindřichův Hradec  11.14 11.16 3
  Počátky-Žirovnice  11.38 11.39 1
  Horní Cerekev  11.56 12.00 3
  Kostelec u Jihlavy  12.15 12.15 4
  Jihlava město  12.29 12.29 2
  Jihlava  12.33 12.39 2
  Okříšky  13.05 13.07 1/2
  Třebíč  13.20 13.23 2
  Náměšť nad Oslavou  13.44 13.46 2
  Brno hlavní nádraží  14.36  V

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci