..: Trasa vlaku R 665 Jakub Krčín - JŘ 2013 :..
R 665 „Jakub Krčín“
Řazení vlaku: 242 + 2xBp282 + BDhmsee448 + AB349  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Plzeň hlavní nádraží   10.03 3
  Nepomuk  10.30 10.31 3
  Horažďovice předměstí  10.50 10.52 4
  Strakonice  11.04 11.07 3
  Ražice  11.17 11.18 3
  Protivín  11.25 11.26 3
  Číčenice  11.32 11.34 3
  České Budějovice  11.59 12.10 II
  Veselí nad Lužnicí  12.44 12.45 3
  Kardašova Řečice  12.59 12.59 3
  Jindřichův Hradec  13.14 13.16 3
  Počátky-Žirovnice  13.38 13.39 1
  Horní Cerekev  13.56 14.00 3
  Kostelec u Jihlavy  14.15 14.15 4
  Jihlava město  14.29 14.29 2
  Jihlava  14.33 14.39 2
  Okříšky  15.05 15.07 1/2
  Třebíč  15.20 15.23 2
  Náměšť nad Oslavou  15.44 15.46 2
  Brno hlavní nádraží  16.36  V

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci