Os 6614 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 18.45 | 4 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 18.51 | 18.51 | 3 | ||
Ostašov | 18.54 | 18.54 | |||
Karlov pod Ještědem | 18.58 | 19.00 | 1 | ||
Kryštofovo Údolí | 19.05 | 19.05 | |||
Novina | 19.07 | 19.07 | |||
Křižany | 19.11 | 19.26 | 1 | ||
Zdislava | 19.31 | 19.31 | |||
Rynoltice | 19.37 | 19.37 | 2 | ||
Lvová | 19.41 | 19.41 | |||
Jablonné v Podještědí | 19.45 | 19.45 | 2 | ||
Velký Valtinov | 19.49 | 19.49 | |||
Brniště | 19.53 | 19.53 | 2 | ||
Velký Grunov | 19.56 | 19.56 | |||
Pertoltice pod Ralskem | 19.59 | 19.59 | |||
Mimoň | 20.02 | 20.02 | 3 | ||
Zákupy-Božíkov | 20.09 | 20.09 | |||
Zákupy | 20.11 | 20.12 | 2 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 20.15 | 20.15 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 20.22 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci