Os 6605 | |
Řazení vlaku: 843 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.41 | 3 | |||
Děčín východ | 8.45 | 8.46 | 3 | ||
Březiny u Děčína | 8.49 | 8.49 | |||
Malá Veleň | 8.52 | 8.52 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 8.57 | 8.58 | 3 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 9.02 | 9.03 | 2 | ||
Starý Šachov | 9.07 | 9.07 | |||
Žandov | 9.09 | 9.09 | |||
Horní Police | 9.10 | 9.11 | 2 | ||
Stružnice | 9.15 | 9.15 | 2 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 9.22 | 9.22 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 9.26 | 9.41 | 1/3 | ||
Vlčí Důl-Dobranov | 9.47 | 9.47 | |||
Zákupy | 9.50 | 9.51 | 2 | ||
Zákupy-Božíkov | 9.53 | 9.53 | |||
Mimoň | 10.00 | 10.04 | 2 | ||
Pertoltice pod Ralskem | 10.07 | 10.07 | |||
Velký Grunov | 10.10 | 10.10 | |||
Brniště | 10.13 | 10.13 | 2 | ||
Velký Valtinov | 10.17 | 10.17 | |||
Jablonné v Podještědí | 10.21 | 10.22 | 2 | ||
Lvová | 10.25 | 10.25 | |||
Rynoltice | 10.29 | 10.30 | 2 | ||
Zdislava | 10.36 | 10.36 | |||
Křižany | 10.41 | 10.49 | 1 | ||
Novina | 10.52 | 10.52 | |||
Kryštofovo Údolí | 10.54 | 10.54 | |||
Karlov pod Ještědem | 10.58 | 10.59 | 2 | ||
Ostašov | 11.02 | 11.02 | |||
Liberec-Horní Růžodol | 11.05 | 11.06 | 3 | ||
Liberec | 11.12 | 3a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci