..: Trasa vlaku R 658 Kotnov - JŘ 2013 :..
R 658 „Kotnov“
Řazení vlaku: 363 + A149 + Bbdgmee236 + 3xB249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  České Budějovice   20.04 II
  Veselí nad Lužnicí  20.39 20.40 3
  Soběslav  20.49 20.50 3
  Tábor  21.05 21.07 3/3
  Olbramovice  21.44 21.45 2/3
  Benešov u Prahy  21.56 21.59 2
  Praha-Vršovice  22.34 22.35 1
  Praha hlavní nádraží  22.39  6

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci