R 656 „Choustník“ | |
Řazení vlaku: 363 + A149 + Bbdgmee236 + 3xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 19.04 | II | |||
Veselí nad Lužnicí | 19.39 | 19.40 | 3 | ||
Soběslav | 19.49 | 19.50 | 3 | ||
Tábor | 20.05 | 20.07 | 3/3 | ||
Olbramovice | 20.44 | 20.45 | 2/3 | ||
Benešov u Prahy | 20.56 | 20.59 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 21.34 | 21.35 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.39 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci