..: Trasa vlaku R 652 Vojtěch Lanna - JŘ 2013 :..
R 652 „Vojtěch Lanna“
Řazení vlaku: 363 + A149 + Bbdgmee236 + 4xB249  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  České Budějovice   17.04 II
  Veselí nad Lužnicí  17.39 17.40 3
  Soběslav  17.49 17.50 3
  Tábor  18.05 18.07 3/3
  Olbramovice  18.44 18.45 2/3
  Benešov u Prahy  18.56 18.59 2
  Praha-Vršovice  19.34 19.35 1
  Praha hlavní nádraží  19.39  6

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci