..: Trasa vlaku R 651 Matthias Braun - JŘ 2013 :..
R 651 „Matthias Braun“
Řazení vlaku: 363 + 6xB249 + Bbdgmee236 + Aee140  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   17.15 7
  Praha-Vršovice  17.19 17.20 2
  Benešov u Prahy  17.55 17.58 3
  Olbramovice  18.09 18.10 2/3
  Tábor  18.50 18.54 2/2
  Soběslav  19.09 19.10 3
  Veselí nad Lužnicí  19.19 19.21 4
  České Budějovice  19.55  II

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci