Os 6381 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 19.02 | 3 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 19.05 | 19.05 | |||
Horní Řasnice | 19.09 | 19.09 | |||
Nové Město pod Smrkem | 19.15 | 19.16 | 2 | ||
Hajniště | 19.20 | 19.20 | |||
Řasnice zastávka | 19.25 | 19.25 | |||
Řasnice | 19.27 | 19.28 | 2 | ||
Krásný Les | 19.31 | 19.31 | |||
Krásný Les bažantnice | 19.34 | 19.34 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 19.39 | 19.39 | |||
Frýdlant v Čechách | 19.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci