Os 6368 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 14.33 | 1 | |||
Stráž nad Nisou | 14.37 | 14.37 | |||
Krásná Studánka | 14.40 | 14.40 | |||
Mníšek u Liberce | 14.45 | 14.46 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 14.49 | 14.49 | |||
Raspenava | 14.56 | 14.58 | 4 | ||
Frýdlant v Čechách | 15.04 | 15.08 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 15.12 | 15.12 | |||
Krásný Les bažantnice | 15.16 | 15.16 | |||
Krásný Les | 15.18 | 15.18 | |||
Řasnice | 15.21 | 15.22 | 3 | ||
Řasnice zastávka | 15.24 | 15.24 | |||
Hajniště | 15.28 | 15.28 | |||
Nové Město pod Smrkem | 15.33 | 15.34 | 2 | ||
Horní Řasnice | 15.40 | 15.40 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 15.44 | 15.44 | |||
Jindřichovice pod Smrkem | 15.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci