Os 6362 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 12.33 | 1 | |||
Stráž nad Nisou | 12.37 | 12.37 | |||
Krásná Studánka | 12.40 | 12.40 | |||
Mníšek u Liberce | 12.45 | 12.46 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 12.49 | 12.49 | |||
Raspenava | 12.56 | 12.58 | 4 | ||
Frýdlant v Čechách | 13.04 | 13.08 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 13.12 | 13.12 | |||
Krásný Les bažantnice | 13.16 | 13.16 | |||
Krásný Les | 13.18 | 13.18 | |||
Řasnice | 13.21 | 13.22 | 3 | ||
Řasnice zastávka | 13.24 | 13.24 | |||
Hajniště | 13.28 | 13.28 | |||
Nové Město pod Smrkem | 13.33 | 13.34 | 2 | ||
Horní Řasnice | 13.40 | 13.40 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 13.44 | 13.44 | |||
Jindřichovice pod Smrkem | 13.48 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci