Os 6323 | |
Řazení vlaku: 2x840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 14.30 | ||||
Filipovka | 14.32 | 14.32 | |||
Višňová | 14.35 | 14.35 | 2 | ||
Minkovice | 14.39 | 14.39 | |||
Frýdlant v Čechách | 14.45 | 14.47 | 3 | ||
Raspenava | 14.53 | 14.58 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 15.05 | 15.05 | |||
Mníšek u Liberce | 15.08 | 15.11 | 2 | ||
Krásná Studánka | 15.16 | 15.16 | |||
Stráž nad Nisou | 15.19 | 15.19 | |||
Liberec | 15.24 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci