Os 6303 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Černousy | 5.25 | ||||
Filipovka | 5.27 | 5.27 | |||
Višňová | 5.30 | 5.30 | 2 | ||
Minkovice | 5.34 | 5.34 | |||
Frýdlant v Čechách | 5.40 | 5.47 | |||
Raspenava | 5.53 | 5.58 | 3 | ||
Oldřichov v Hájích | 6.05 | 6.05 | |||
Mníšek u Liberce | 6.08 | 6.09 | 2 | ||
Krásná Studánka | 6.14 | 6.14 | |||
Stráž nad Nisou | 6.17 | 6.17 | |||
Liberec | 6.22 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci