Os 6200 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 4.31 | 1 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 4.34 | 4.35 | 3 | ||
Pardubice-Semtín | 4.37 | 4.38 | |||
Stéblová | 4.42 | 4.42 | 1 | ||
Čeperka | 4.45 | 4.46 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 4.50 | 4.52 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 4.58 | 5.10 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 5.14 | 5.17 | |||
Lochenice | 5.19 | 5.20 | |||
Smiřice | 5.23 | 5.24 | 2 | ||
Černožice | 5.26 | 5.27 | |||
Semonice | 5.29 | 5.29 | |||
Jaroměř | 5.32 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci