Os 6105 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 10.08 | 2 | |||
Březno u Postoloprt | 10.12 | 10.12 | 2 | ||
Louny město | 10.20 | 10.20 | |||
Louny střed | 10.22 | 10.22 | |||
Louny | 10.25 | 10.33 | vlevo/4 | ||
Veltěže | 10.37 | 10.37 | |||
Slavětín nad Ohří | 10.41 | 10.41 | |||
Radonice nad Ohří | 10.44 | 10.44 | |||
Pátek | 10.46 | 10.46 | |||
Koštice nad Ohří | 10.52 | 10.55 | 2 | ||
Křesín | 10.58 | 10.58 | |||
Dubany | 11.02 | 11.02 | |||
Libochovice město | 11.06 | 11.20 | |||
Libochovice | 11.24 | 11.27 | 3 | ||
Slatina pod Hazmburkem | 11.30 | 11.30 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 11.33 | 11.33 | |||
Úpohlavy | 11.39 | 11.39 | |||
Čížkovice | 11.42 | 11.44 | 3 | ||
Sulejovice | 11.48 | 11.48 | |||
Lovosice | 11.53 | 12.01 | 1 | ||
Lovosice závod | 12.03 | 12.03 | |||
Žalhostice | 12.06 | 12.07 | 2 | ||
Litoměřice Cihelna | 12.11 | 12.11 | |||
Litoměřice horní nádraží | 12.14 | 12.16 | 3 | ||
Trnovany u Litoměřic | 12.21 | 12.21 | |||
Ploskovice | 12.26 | 12.26 | |||
Horní Řepčice | 12.33 | 12.33 | |||
Liběšice | 12.36 | 12.37 | 2 | ||
Úštěk | 12.43 | 12.44 | 3 | ||
Dubičná | 12.51 | 12.51 | |||
Blíževedly | 12.57 | 13.01 | 1 | ||
Kravaře v Čechách | 13.04 | 13.04 | |||
Stvolínky | 13.07 | 13.07 | |||
Zahrádky u České Lípy | 13.15 | 13.15 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 13.23 | 2/2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci