Os 6100 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 4.40 | 2/2 | |||
Zahrádky u České Lípy | 4.48 | 4.48 | |||
Stvolínky | 4.57 | 4.57 | |||
Kravaře v Čechách | 5.02 | 5.02 | |||
Blíževedly | 5.06 | 5.10 | 1 | ||
Dubičná | 5.15 | 5.15 | |||
Úštěk | 5.20 | 5.29 | 3 | ||
Liběšice | 5.36 | 5.37 | 2 | ||
Horní Řepčice | 5.40 | 5.40 | |||
Ploskovice | 5.47 | 5.47 | |||
Trnovany u Litoměřic | 5.51 | 5.51 | |||
Litoměřice horní nádraží | 5.56 | 5.57 | 3 | ||
Litoměřice Cihelna | 5.59 | 5.59 | |||
Žalhostice | 6.02 | 6.06 | 1 | ||
Lovosice závod | 6.09 | 6.09 | |||
Lovosice | 6.13 | 6.17 | 4b | ||
Sulejovice | 6.21 | 6.21 | |||
Čížkovice | 6.24 | 6.29 | 4 | ||
Úpohlavy | 6.32 | 6.32 | |||
Chotěšov pod Hazmburkem | 6.37 | 6.37 | |||
Slatina pod Hazmburkem | 6.39 | 6.39 | |||
Libochovice | 6.42 | 6.44 | 4 | ||
Libochovice město | 6.49 | 6.53 | |||
Dubany | 6.56 | 6.56 | |||
Křesín | 6.59 | 6.59 | |||
Koštice nad Ohří | 7.02 | 7.04 | 3 | ||
Pátek | 7.10 | 7.10 | |||
Radonice nad Ohří | 7.13 | 7.13 | |||
Slavětín nad Ohří | 7.17 | 7.17 | |||
Veltěže | 7.21 | 7.21 | |||
Louny | 7.28 | 7.31 | 5 | ||
Louny střed | 7.34 | 7.34 | |||
Louny město | 7.35 | 7.35 | |||
Březno u Postoloprt | 7.42 | 7.43 | 2 | ||
Postoloprty | 7.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci