Os 5473 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Stará Paka | 16.33 | Pardubické 1 | |||
Levínská Olešnice | 16.38 | 16.38 | |||
Horka u Staré Paky | 16.42 | 16.42 | |||
Borovnice | 16.47 | 16.47 | |||
Borovnička | 16.51 | 16.51 | |||
Mostek | 16.54 | 17.01 | 1 | ||
Bílá Třemešná | 17.08 | 17.09 | 3 | ||
Dvůr Králové nad Labem | 17.15 | 17.17 | 2 | ||
Žireč | 17.21 | 17.21 | |||
Kuks | 17.24 | 17.24 | |||
Jaroměř zastávka | 17.30 | 17.30 | |||
Jaroměř | 17.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci