Os 5344 | |
Řazení vlaku: 810 + 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hlinsko v Čechách | 16.21 | 2 | |||
Holetín | 16.25 | 16.25 | |||
Vojtěchov | 16.30 | 16.30 | |||
Pokřikov | 16.32 | 16.32 | |||
Žďárec u Skutče | 16.39 | 16.42 | 3 | ||
Prosetín | 16.44 | 16.44 | |||
Vrbatův Kostelec | 16.48 | 16.48 | |||
Horka u Chrudimi | 16.54 | 16.54 | |||
Chrast u Chrudimi | 16.58 | 16.58 | 4 | ||
Zaječice | 17.01 | 17.01 | |||
Slatiňany | 17.06 | 17.07 | 4 | ||
Chrudim | 17.12 | 17.17 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 17.19 | 17.19 | |||
Medlešice | 17.21 | 17.22 | 1 | ||
Staré Jesenčany | 17.25 | 17.25 | |||
Pardubice závodiště | 17.28 | 17.28 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 17.32 | 17.41 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci