Os 5308 | |
Řazení vlaku: 814 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 20.16 | 5 | |||
Břevnice | 20.22 | 20.22 | |||
Rozsochatec | 20.27 | 20.28 | 2 | ||
Chotěboř | 20.35 | 20.39 | 2 | ||
Bílek | 20.43 | 20.43 | |||
Sobíňov | 20.46 | 20.46 | |||
Ždírec nad Doubravou | 20.51 | 20.57 | 3 | ||
Stružinec | 21.02 | 21.02 | |||
Vítanov | 21.07 | 21.07 | |||
Hlinsko v Čechách | 21.12 | 21.20 | 3 | ||
Holetín | 21.24 | 21.24 | |||
Vojtěchov | 21.29 | 21.29 | |||
Pokřikov | 21.30 | 21.30 | |||
Žďárec u Skutče | 21.37 | 21.45 | 3 | ||
Prosetín | 21.47 | 21.47 | |||
Chrast u Chrudimi | 21.58 | 21.58 | 4 | ||
Slatiňany | 22.06 | 22.06 | 3 | ||
Chrudim | 22.11 | 22.12 | 3 | ||
Chrudim zastávka | 22.14 | 22.14 | |||
Medlešice | 22.17 | 22.17 | |||
Staré Jesenčany | 22.20 | 22.20 | |||
Pardubice závodiště | 22.24 | 22.24 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 22.28 | 22.33 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22.36 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci