Os 5020 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 15.17 | 4 | |||
Dlouhá Třebová | 15.22 | 15.22 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí město | 15.26 | 15.26 | |||
Ústí nad Orlicí | 15.29 | 15.30 | praľské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 15.39 | 15.39 | |||
Choceň | 15.44 | 15.45 | 2 | ||
Sruby | 15.48 | 15.48 | |||
Dobříkov u Chocně | 15.51 | 15.51 | |||
Zámrsk | 15.53 | 15.53 | 2 | ||
Sedlíšťka | 15.56 | 15.56 | |||
Uhersko | 16.00 | 16.01 | 2 | ||
Moravany | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Kostěnice | 16.09 | 16.12 | 1/2 | ||
Pardubice-Černá za Bory | 16.16 | 16.16 | |||
Pardubice-Pardubičky | 16.19 | 16.19 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.23 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci