Os 4666 | |
Řazení vlaku: 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 22.38 | 1B | |||
Ladná | 22.46 | 22.46 | |||
Podivín | 22.49 | 22.50 | 2 | ||
Rakvice | 22.54 | 22.54 | |||
Zaječí | 22.58 | 22.58 | 2 | ||
Šakvice | 23.04 | 23.05 | 1/3 | ||
Popice | 23.08 | 23.08 | |||
Pouzdřany | 23.11 | 23.12 | |||
Vranovice | 23.15 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy