..: Trasa vlaku Os 4666 - JŘ 2013 :..
Os 4666
Řazení vlaku: 809  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Břeclav   22.38 1B
  Ladná  22.46 22.46 
  Podivín  22.49 22.50 2
  Rakvice  22.54 22.54 
  Zaječí  22.58 22.58 2
  Šakvice  23.04 23.05 1/3
  Popice  23.08 23.08 
  Pouzdřany  23.11 23.12 
  Vranovice  23.15  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci