Os 4660/1 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 + 809 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 3.32 | 4 | |||
Ladná | 3.40 | 3.40 | |||
Podivín | 3.43 | 3.44 | 2 | ||
Rakvice | 3.48 | 3.48 | |||
Zaječí | 3.52 | 3.53 | 2 | ||
Šakvice | 3.58 | 4.11 | 1/1 | ||
Hustopeče u Brna | 4.21 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy