..: Trasa vlaku Os 4644 - JŘ 2013 :..
Os 4644
Řazení vlaku: 263_ncomb + Bdmtee275 + 3xBdmtee281  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Břeclav   18.15 1B
  Ladná  18.21 18.22 
  Podivín  18.25 18.26 2
  Rakvice  18.29 18.29 
  Zaječí  18.32 18.33 2
  Šakvice  18.38 18.39 1/3
  Popice  18.42 18.42 
  Pouzdřany  18.45 18.46 
  Vranovice  18.49 18.50 1/2
  Žabčice  18.54 18.54 
  Hrušovany u Brna  18.57 18.58 1/4
  Vojkovice nad Svratkou  19.00 19.01 
  Rajhrad  19.04 19.05 
  Popovice u Rajhradu  19.07 19.08 
  Modřice  19.11 19.12 1/3
  Brno hlavní nádraží  19.19  II

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci