..: Trasa vlaku Os 4643 - JŘ 2013 :..
Os 4643
Řazení vlaku: Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 362 + Bdmtee281  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Brno hlavní nádraží   19.40 I
  Modřice  19.47 19.48 2
  Popovice u Rajhradu  19.51 19.52 
  Rajhrad  19.54 19.55 
  Vojkovice nad Svratkou  19.58 19.58 
  Hrušovany u Brna  20.01 20.02 2
  Žabčice  20.04 20.05 
  Vranovice  20.09 20.10 2
  Pouzdřany  20.13 20.13 
  Popice  20.16 20.17 
  Šakvice  20.19 20.20 2
  Zaječí  20.25 20.26 1/2
  Rakvice  20.29 20.29 
  Podivín  20.32 20.33 1/4
  Ladná  20.36 20.37 
  Břeclav  20.44  1B

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci