..: Trasa vlaku Os 4640 - JŘ 2013 :..
Os 4640
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 + Bdmtee281  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Břeclav   4.35 1B
  Ladná  4.41 4.42 
  Podivín  4.45 4.46 2
  Rakvice  4.49 4.49 
  Zaječí  4.52 4.53 2
  Šakvice  4.58 4.59 1/3
  Popice  5.02 5.02 
  Pouzdřany  5.05 5.06 
  Vranovice  5.09 5.10 1/2
  Hrušovany u Brna  5.15 5.16 1/4
  Rajhrad  5.20 5.21 
  Modřice  5.25 5.26 1/3
  Brno hlavní nádraží  5.33  II

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci