Os 4633 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tišnov | 18.30 | 3/3 | |||
Hradčany | 18.32 | 18.33 | |||
Čebín | 18.35 | 18.36 | |||
Kuřim | 18.41 | 18.42 | 2/1 | ||
Česká | 18.45 | 18.45 | |||
Brno-Řečkovice | 18.49 | 18.50 | |||
Brno-Královo Pole | 18.52 | 18.53 | 2/1 | ||
Brno-Lesná | 18.56 | 18.56 | |||
Brno-Židenice | 19.02 | 19.02 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.07 | 19.10 | I | ||
Brno-Horní Heršpice | 19.14 | 19.14 | 7 | ||
Modřice | 19.17 | 19.18 | 2 | ||
Popovice u Rajhradu | 19.21 | 19.22 | |||
Rajhrad | 19.24 | 19.25 | |||
Vojkovice nad Svratkou | 19.28 | 19.28 | |||
Hrušovany u Brna | 19.31 | 19.32 | 2 | ||
Žabčice | 19.34 | 19.35 | |||
Vranovice | 19.39 | 19.40 | 2 | ||
Pouzdřany | 19.43 | 19.43 | |||
Popice | 19.46 | 19.47 | |||
Šakvice | 19.49 | 19.50 | 2 | ||
Zaječí | 19.55 | 19.56 | 1/2 | ||
Rakvice | 19.59 | 19.59 | |||
Podivín | 20.02 | 20.03 | 1/4 | ||
Ladná | 20.06 | 20.07 | |||
Břeclav | 20.14 | 1B |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci