..: Trasa vlaku Os 4633 - JŘ 2013 :..
Os 4633
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Tišnov   18.30 3/3
  Hradčany  18.32 18.33 
  Čebín  18.35 18.36 
  Kuřim  18.41 18.42 2/1
  Česká  18.45 18.45 
  Brno-Řečkovice  18.49 18.50 
  Brno-Královo Pole  18.52 18.53 2/1
  Brno-Lesná  18.56 18.56 
  Brno-Židenice  19.02 19.02 
  Brno hlavní nádraží  19.07 19.10 I
  Brno-Horní Heršpice  19.14 19.14 7
  Modřice  19.17 19.18 2
  Popovice u Rajhradu  19.21 19.22 
  Rajhrad  19.24 19.25 
  Vojkovice nad Svratkou  19.28 19.28 
  Hrušovany u Brna  19.31 19.32 2
  Žabčice  19.34 19.35 
  Vranovice  19.39 19.40 2
  Pouzdřany  19.43 19.43 
  Popice  19.46 19.47 
  Šakvice  19.49 19.50 2
  Zaječí  19.55 19.56 1/2
  Rakvice  19.59 19.59 
  Podivín  20.02 20.03 1/4
  Ladná  20.06 20.07 
  Břeclav  20.14  1B

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci