..: Trasa vlaku Os 4632 - JŘ 2013 :..
Os 4632
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Břeclav   19.38 1B
  Ladná  19.44 19.45 
  Podivín  19.48 19.49 2
  Rakvice  19.52 19.52 
  Zaječí  19.55 19.56 2
  Šakvice  20.01 20.06 2
  Popice  20.09 20.09 
  Pouzdřany  20.12 20.13 
  Vranovice  20.16 20.17 1/2
  Žabčice  20.21 20.21 
  Hrušovany u Brna  20.24 20.28 1/3
  Vojkovice nad Svratkou  20.30 20.31 
  Rajhrad  20.34 20.35 
  Popovice u Rajhradu  20.37 20.38 
  Modřice  20.41 20.42 1/3
  Brno hlavní nádraží  20.49 20.53 II
  Brno-Židenice  20.56 20.57 
  Brno-Lesná  21.02 21.03 
  Brno-Královo Pole  21.06 21.06 3/2
  Brno-Řečkovice  21.09 21.09 
  Česká  21.13 21.14 
  Kuřim  21.17 21.17 3/2
  Čebín  21.22 21.23 
  Hradčany  21.25 21.26 
  Tišnov  21.29  2/4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci