..: Trasa vlaku Os 4630 - JŘ 2013 :..
Os 4630
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281 + Ds952  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Břeclav   17.42 1B
  Ladná  17.48 17.49 
  Podivín  17.52 17.53 2
  Rakvice  17.56 17.56 
  Zaječí  17.59 18.00 2
  Šakvice  18.05 18.06 2
  Popice  18.09 18.09 
  Pouzdřany  18.12 18.13 
  Vranovice  18.16 18.17 1/2
  Žabčice  18.21 18.21 
  Hrušovany u Brna  18.24 18.28 1/3
  Vojkovice nad Svratkou  18.30 18.31 
  Rajhrad  18.34 18.35 
  Popovice u Rajhradu  18.37 18.38 
  Modřice  18.41 18.42 1/3
  Brno hlavní nádraží  18.49 18.52 II
  Brno-Židenice  18.55 18.57 
  Brno-Lesná  19.02 19.03 
  Brno-Královo Pole  19.06 19.06 3/2
  Brno-Řečkovice  19.09 19.09 
  Česká  19.13 19.14 
  Kuřim  19.17 19.17 3/2
  Čebín  19.22 19.23 
  Hradčany  19.25 19.26 
  Tišnov  19.29  2/4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci