..: Trasa vlaku Os 4625 - JŘ 2013 :..
Os 4625
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Tišnov   15.00 3/3
  Hradčany  15.02 15.03 
  Čebín  15.05 15.06 
  Kuřim  15.11 15.12 2/1
  Česká  15.15 15.15 
  Brno-Řečkovice  15.19 15.20 
  Brno-Královo Pole  15.22 15.23 2/1
  Brno-Lesná  15.26 15.26 
  Brno-Židenice  15.32 15.32 
  Brno hlavní nádraží  15.37 15.40 I
  Modřice  15.47 15.48 2
  Popovice u Rajhradu  15.51 15.52 
  Rajhrad  15.54 15.55 
  Vojkovice nad Svratkou  15.58 15.58 
  Hrušovany u Brna  16.01 16.02 2
  Žabčice  16.04 16.05 
  Vranovice  16.09 16.10 2
  Pouzdřany  16.13 16.13 
  Popice  16.16 16.17 
  Šakvice  16.19 16.20 2
  Zaječí  16.25 16.26 1/2
  Rakvice  16.29 16.29 
  Podivín  16.32 16.33 1/4
  Ladná  16.36 16.37 
  Břeclav  16.44  1B

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci