..: Trasa vlaku Os 4616 - JŘ 2013 :..
Os 4616
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Břeclav   7.15 2
  Ladná  7.21 7.22 
  Podivín  7.25 7.26 2
  Rakvice  7.29 7.29 
  Zaječí  7.32 7.33 2
  Šakvice  7.38 7.39 1/3
  Popice  7.42 7.42 
  Pouzdřany  7.45 7.46 
  Vranovice  7.49 7.50 1/2
  Žabčice  7.54 7.54 
  Hrušovany u Brna  7.57 7.58 1/4
  Vojkovice nad Svratkou  8.00 8.01 
  Rajhrad  8.04 8.05 
  Popovice u Rajhradu  8.07 8.08 
  Modřice  8.11 8.12 1/3
  Brno hlavní nádraží  8.19 8.24 II
  Brno-Židenice  8.27 8.28 
  Brno-Lesná  8.33 8.34 
  Brno-Královo Pole  8.37 8.37 3/2
  Brno-Řečkovice  8.40 8.40 
  Česká  8.44 8.45 
  Kuřim  8.48 8.48 3/2
  Čebín  8.53 8.54 
  Hradčany  8.56 8.57 
  Tišnov  9.00  2/4

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci