..: Trasa vlaku Os 4615 - JŘ 2013 :..
Os 4615
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Vlkov u Tišnova   10.11 1/3
  Níhov  10.16 10.16 
  Řikonín  10.20 10.21 2/1
  Dolní Loučky  10.24 10.24 
  Tišnov  10.29 10.30 3/1
  Hradčany  10.32 10.33 
  Čebín  10.35 10.36 
  Kuřim  10.41 10.42 2/1
  Česká  10.45 10.45 
  Brno-Řečkovice  10.49 10.50 
  Brno-Královo Pole  10.52 10.53 2/1
  Brno-Lesná  10.56 10.56 
  Brno-Židenice  11.02 11.02 
  Brno hlavní nádraží  11.07 11.10 I
  Brno-Horní Heršpice  11.14 11.14 7
  Modřice  11.17 11.18 2
  Popovice u Rajhradu  11.21 11.22 
  Rajhrad  11.24 11.25 
  Vojkovice nad Svratkou  11.28 11.28 
  Hrušovany u Brna  11.31 11.35 2
  Žabčice  11.37 11.38 
  Vranovice  11.42 11.43 2
  Pouzdřany  11.46 11.46 
  Popice  11.49 11.50 
  Šakvice  11.52 11.58 2
  Zaječí  12.02 12.03 1/2
  Rakvice  12.06 12.07 
  Podivín  12.10 12.11 1/4
  Ladná  12.14 12.14 
  Břeclav  12.21  1B

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci