..: Trasa vlaku Os 4613 - JŘ 2013 :..
Os 4613
Řazení vlaku: 242 + Ds952 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Tišnov   8.30 3/3
  Hradčany  8.32 8.33 
  Čebín  8.35 8.36 
  Kuřim  8.41 8.42 2/1
  Česká  8.45 8.45 
  Brno-Řečkovice  8.49 8.50 
  Brno-Královo Pole  8.52 8.53 2/1
  Brno-Lesná  8.56 8.56 
  Brno-Židenice  9.02 9.02 
  Brno hlavní nádraží  9.07 9.10 I
  Brno-Horní Heršpice  9.14 9.14 7
  Modřice  9.17 9.18 2
  Popovice u Rajhradu  9.21 9.22 
  Rajhrad  9.24 9.25 
  Vojkovice nad Svratkou  9.28 9.28 
  Hrušovany u Brna  9.31 9.35 2
  Žabčice  9.37 9.38 
  Vranovice  9.42 9.43 2
  Pouzdřany  9.46 9.46 
  Popice  9.49 9.50 
  Šakvice  9.52 9.58 2
  Zaječí  10.02 10.03 1/2
  Rakvice  10.06 10.07 
  Podivín  10.10 10.11 1/4
  Ladná  10.14 10.14 
  Břeclav  10.21  1B

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci