..: Trasa vlaku Os 4605 - JŘ 2013 :..
Os 4605
Řazení vlaku: 242 + 3xBdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Žďár nad Sázavou   15.37 3/5
  Ostrov nad Oslavou  15.43 15.44 1/1
  Laštovičky  15.47 15.48 
  Sklené nad Oslavou  15.52 15.52 2/1
  Křižanov  15.58 15.59 3
  Ořechov  16.04 16.05 
  Osová Bítýška  16.08 16.08 
  Vlkov u Tišnova  16.11 16.12 1/1
  Níhov  16.16 16.16 
  Řikonín  16.20 16.21 2/1
  Dolní Loučky  16.24 16.24 
  Tišnov  16.29 16.30 3/1
  Hradčany  16.32 16.33 
  Čebín  16.35 16.36 
  Kuřim  16.41 16.42 2/1
  Česká  16.45 16.45 
  Brno-Řečkovice  16.49 16.50 
  Brno-Královo Pole  16.52 16.53 2/1
  Brno-Lesná  16.56 16.56 
  Brno-Židenice  17.02 17.02 
  Brno hlavní nádraží  17.07 17.10 I
  Brno-Horní Heršpice  17.14 17.14 7
  Modřice  17.17 17.18 2
  Popovice u Rajhradu  17.21 17.22 
  Rajhrad  17.24 17.25 
  Vojkovice nad Svratkou  17.28 17.28 
  Hrušovany u Brna  17.31 17.35 2
  Žabčice  17.37 17.38 
  Vranovice  17.42 17.43 2
  Pouzdřany  17.46 17.46 
  Popice  17.49 17.50 
  Šakvice  17.52 17.53 2
  Zaječí  17.58 17.59 1/2
  Rakvice  18.02 18.02 
  Podivín  18.06 18.07 1/4
  Ladná  18.10 18.10 
  Břeclav  18.17  1B

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci