..: Trasa vlaku Os 4604 - JŘ 2013 :..
Os 4604
Řazení vlaku: 242 + Bdmtee275 + 3xBdmtee281  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Břeclav   15.42 1B
  Ladná  15.48 15.49 
  Podivín  15.52 15.53 2
  Rakvice  15.56 15.56 
  Zaječí  15.59 16.00 2
  Šakvice  16.05 16.06 2
  Popice  16.09 16.09 
  Pouzdřany  16.12 16.13 
  Vranovice  16.16 16.17 2
  Žabčice  16.21 16.21 
  Hrušovany u Brna  16.24 16.28 1/3
  Vojkovice nad Svratkou  16.30 16.31 
  Rajhrad  16.34 16.35 
  Popovice u Rajhradu  16.37 16.38 
  Modřice  16.41 16.42 1/3
  Brno hlavní nádraží  16.49 16.52 II
  Brno-Židenice  16.55 16.57 
  Brno-Lesná  17.02 17.03 
  Brno-Královo Pole  17.06 17.06 3/2
  Brno-Řečkovice  17.09 17.09 
  Česká  17.13 17.14 
  Kuřim  17.17 17.17 3/2
  Čebín  17.22 17.23 
  Hradčany  17.25 17.26 
  Tišnov  17.29 17.30 2/2
  Dolní Loučky  17.34 17.35 
  Řikonín  17.38 17.38 1/2
  Níhov  17.42 17.43 
  Vlkov u Tišnova  17.47 17.47 2/2
  Osová Bítýška  17.50 17.51 
  Ořechov  17.54 17.54 
  Křižanov  18.00  2

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci