..: Trasa vlaku Os 4603 - JŘ 2013 :..
Os 4603
Řazení vlaku: 263_ncomb + 4xBdmtee281 + Bdmtee275  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Žďár nad Sázavou   5.37 3/5
  Ostrov nad Oslavou  5.43 5.44 1/1
  Laštovičky  5.47 5.48 
  Sklené nad Oslavou  5.52 5.52 2/1
  Křižanov  5.58 5.59 3
  Ořechov  6.04 6.05 
  Osová Bítýška  6.08 6.08 
  Vlkov u Tišnova  6.11 6.12 1/1
  Níhov  6.16 6.16 
  Řikonín  6.20 6.21 2/1
  Dolní Loučky  6.24 6.24 
  Tišnov  6.29 6.30 3/1
  Hradčany  6.32 6.33 
  Čebín  6.35 6.36 
  Kuřim  6.41 6.42 2/1
  Česká  6.45 6.45 
  Brno-Řečkovice  6.49 6.50 
  Brno-Královo Pole  6.52 6.53 2/1
  Brno-Lesná  6.56 6.56 
  Brno-Židenice  7.02 7.02 
  Brno hlavní nádraží  7.07 7.10 I
  Brno-Horní Heršpice  7.14 7.14 7
  Modřice  7.17 7.18 2
  Popovice u Rajhradu  7.21 7.22 
  Rajhrad  7.24 7.25 
  Vojkovice nad Svratkou  7.28 7.28 
  Hrušovany u Brna  7.31 7.35 2
  Žabčice  7.37 7.38 
  Vranovice  7.42 7.43 2
  Pouzdřany  7.46 7.46 
  Popice  7.49 7.50 
  Šakvice  7.52 7.58 2
  Zaječí  8.02 8.03 1/2
  Rakvice  8.06 8.07 
  Podivín  8.10 8.11 1/4
  Ladná  8.14 8.14 
  Břeclav  8.21  1B

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci