Os 4339 | |
Řazení vlaku: 814 + Btax780 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.35 | ||||
Uherské Hradiště | 13.41 | 13.44 | 3 | ||
Kunovice | 13.47 | 13.48 | 3 | ||
Vésky | 13.51 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 13.55 | ||||
Hradčovice | 13.59 | 2 | |||
Havřice | 14.04 | ||||
Uherský Brod | 14.08 | 14.15 | 2 | ||
Újezdec u Luhačovic | 14.19 | 14.20 | 3 | ||
Šumice | 14.24 | ||||
Nezdenice | 14.28 | 3 | |||
Záhorovice | 14.31 | ||||
Bojkovice | 14.35 | 14.43 | 2/2 | ||
Bojkovice město | 14.45 | ||||
Pitín zastávka | 14.49 | 14.49 | |||
Hostětín | 14.56 | 14.56 | |||
Slavičín | 15.01 | 15.02 | 3 | ||
Divnice | 15.05 | 15.06 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 15.08 | 15.08 | 3 | ||
Popov | 15.14 | 15.14 | |||
Bylnice | 15.19 | 15.20 | 2/3 | ||
Svatý Štěpán | 15.23 | 15.23 | |||
Vlárský průsmyk | 15.26 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci