Os 4334 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBtax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 6.22 | 2/3 | |||
Popov | 6.26 | 6.27 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 6.32 | 6.32 | 3 | ||
Divnice | 6.34 | 6.35 | |||
Slavičín | 6.38 | 6.39 | 3 | ||
Hostětín | 6.44 | 6.44 | |||
Pitín zastávka | 6.51 | 6.51 | |||
Bojkovice město | 6.55 | ||||
Bojkovice | 6.57 | 7.00 | 2/3 | ||
Záhorovice | 7.03 | ||||
Nezdenice | 7.07 | 3 | |||
Šumice | 7.10 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 7.14 | 7.15 | 4 | ||
Uherský Brod | 7.19 | 7.24 | 3 | ||
Hradčovice | 7.31 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.36 | ||||
Kunovice | 7.42 | 7.43 | 5 | ||
Uherské Hradiště | 7.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci