Os 4318 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 20.50 | 2/2 | |||
Popov | 20.55 | 20.55 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 21.00 | 21.01 | 3 | ||
Divnice | 21.03 | 21.03 | |||
Slavičín | 21.06 | 21.07 | 3 | ||
Hostětín | 21.12 | 21.12 | |||
Pitín zastávka | 21.19 | 21.19 | |||
Bojkovice město | 21.22 | ||||
Bojkovice | 21.24 | 21.25 | 2/3 | ||
Záhorovice | 21.28 | ||||
Nezdenice | 21.31 | 3 | |||
Šumice | 21.35 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 21.39 | 21.39 | |||
Uherský Brod | 21.43 | 21.44 | 3 | ||
Havřice | 21.47 | ||||
Hradčovice | 21.52 | ||||
Popovice u Uherského Hradiště | 21.56 | ||||
Vésky | 21.59 | ||||
Kunovice | 22.02 | 22.03 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 22.06 | 22.14 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 22.19 | ||||
Ostrožská Nová Ves lázně | 22.22 | ||||
Ostrožská Nová Ves | 22.24 | 3 | |||
Uherský Ostroh | 22.29 | 2 | |||
Veselí nad Moravou | 22.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci