Os 4310 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 12.02 | 2/3 | |||
Popov | 12.06 | 12.07 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 12.12 | 12.12 | 3 | ||
Divnice | 12.14 | 12.15 | |||
Slavičín | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Hostětín | 12.24 | 12.24 | |||
Pitín zastávka | 12.31 | 12.31 | |||
Bojkovice město | 12.35 | ||||
Bojkovice | 12.37 | 12.45 | 2/3 | ||
Záhorovice | 12.48 | ||||
Nezdenice | 12.51 | 3 | |||
Šumice | 12.55 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 12.58 | 12.59 | 4 | ||
Uherský Brod | 13.03 | 13.08 | 3 | ||
Havřice | 13.11 | ||||
Hradčovice | 13.16 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 13.21 | ||||
Vésky | 13.23 | ||||
Kunovice | 13.26 | 13.27 | 3 | ||
Uherské Hradiště | 13.30 | 13.45 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 13.51 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci