Os 4302 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 5.42 | 2/2 | |||
Popov | 5.47 | 5.47 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 5.52 | 5.52 | 3 | ||
Divnice | 5.55 | 5.55 | |||
Slavičín | 5.59 | 6.09 | 3 | ||
Hostětín | 6.14 | 6.14 | |||
Pitín zastávka | 6.21 | 6.21 | |||
Bojkovice město | 6.25 | ||||
Bojkovice | 6.28 | 6.30 | 2/2 | ||
Záhorovice | 6.33 | ||||
Nezdenice | 6.37 | 3 | |||
Šumice | 6.40 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 6.44 | 6.45 | 3 | ||
Uherský Brod | 6.49 | 6.51 | 3 | ||
Havřice | 6.54 | ||||
Hradčovice | 6.59 | 2 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 7.03 | ||||
Vésky | 7.06 | ||||
Kunovice | 7.10 | 7.10 | 2 | ||
Uherské Hradiště | 7.13 | 7.15 | 2 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 7.21 | 1vlevo/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci